Mieszkanie Trevora z GTA 5 odtworzone w The Sims 4

Z zewnątrz i w środku.

Serwis Rock, Paper, Shotgun za pomocą narzędzi dostępnych w The Sims 4 odtworzył przyczepę, która jest domem Trevora - jednego z głównych bohaterów GTA 5.

Dziennikarze portalu przyznają, że największym wyzwaniem okazało się odwzorowanie brudu obecnego w mieszkaniu. Pewnym rozwiązaniem okazało się porozrzucanie jedzenia i obiektów, które miały imitować zanieczyszczenia.

To jednak nie wystarczyło, ponieważ większość przedmiotów w The Sims 4 jest nieskazitelnie czystych. Aby osiągnąć efekt zbliżony do oryginału, redaktorzy serwisu musieli skorzystać z kodów i modyfikacji od fanów.

Proces budowania przyczepy Trevora w produkcji studia Maxis prezentuje materiał opublikowany przez dziennikarzy Rock, Paper, Shotgun. W filmie nie pojawiła się jednak postać wzorowana na samym właścicielu nietypowego mieszkania.

gta_thesims_przyczepa
Zadbano o odtworzenie brudu

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

To nie pierwszy tego typu projekt w The Sims 4 - fani w przeszłości odtwarzali znane budynki z innych gier. Jakiś czas temu przygotowano na przykład kryjówkę gangu Dutcha z Red Dead Redemption 2.

Następnie: PlayStation 2 obchodzi 20. urodziny

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami