GeForce Experience - jak pobrać i włączyć, poradnik i najlepsze porady

Przewodnik po funkcjach programu.

Nvidia GeForce Experience to specjalny program dla właścicieli kart graficznych Nvidii z serii GeForce, który ułatwia pobieranie sterowników oraz umożliwia zapisywanie filmów i zdjęć z gier.

Użytkownik ma też dostęp do innych funkcji: licznika FPS, natychmiastowych powtórek, optymalizacji ustawień graficznych czy automatycznego wyłapywania najważniejszych fragmentów gry.

W tym poradniku omawiamy każde z dostępnych narzędzi i prezentujemy opis funkcji. Z tej strony dowiesz się też, jak pobrać i uruchomić GeForce Experience.

Spis treści

Poniżej znajdziesz kilka użytecznych porad i wskazówek. Aplikacja posiada kilka ciekawych funkcji, z których gracze mogą korzystać na co dzień.

GeForce Experience - jak pobrać i uruchomić

GeForce Experience pobieramy z oficjalnej strony producenta. Po wejściu w odnośnik wystarczy kliknąć zielony przycisk „Pobierz teraz”.

Zrzut_ekranu__811_

Następnie postępujemy tak, jak w każdym innym przypadku - uruchamiamy pobrany plik, akceptujemy warunki, wybieramy ścieżkę, w której program ma zostać zapisany, i instalujemy.

Aby korzystać z aplikacji, należy się zarejestrować i zalogować (odpowiednia opcja pojawi się po uruchomieniu). Można to jednak zrobić szybko, poprzez połączenie z kontem w mediach społecznościowych lub Google.

gf1

Nowe wersje oprogramowania będą pobierane automatycznie. Po ich wdrożeniu trzeba będzie się jednak ponownie zalogować.

Jak uruchomić Nvidia GeForce Experience

Jeżeli chcesz otworzyć program GeForce Experience, możesz po prostu skorzystać z wyszukiwarki systemowej, czyli nacisnąć przycisk Windows na klawiaturze i wpisać początek nazwy programu.

Po instalacji ten program włącza się jednak domyślnie przy starcie systemu, więc możesz też rozwinąć strzałkę na pasku zadań (1), kliknąć prawym przyciskiem myszy na logo Nvidii (2) i wybrać Nvidia GeForce Experience.

gfe

Jeżeli chcesz przywołać GeForce Experience w trakcie gry (a więc włączyć tzw. Nakładkę), skorzystaj z kombinacji Ctrl+Alt+U - to domyślny skrót.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami