Wolcen - jak odblokować nowe zakładki w skrytce

Powiększanie skrzynki, dodatkowe karty.

Jako iż w grze Wolcen, wzorem innych tytułów z gatunku hack and slash, różnego rodzaju skarby - bronie, pancerze, klejnoty i barwniki - wypadają z wrogów w iście hurtowych ilościach, oczywistym jest, iż część z nich gracz będzie chciał przechować w skrzynce - do wykorzystania na później bądź sprezentowania innemu graczowi. Przestrzeń w skrzyniach jest jednak ograniczona - jak ją zwiększyć?

Na początku rozgrywki gracz ma dostęp do 1 z 5 kart w prywatnej skrzyni (1). O ile kartę oznaczoną cyfrą 2 da się odblokować inwestując 20,000 złota, o tyle pozostałe - od 3 do 5 - trzeba odblokować poprzez stosowne ulepszenia do miasta Stormfall.

071

Mechanika ta odblokowuje się po ukończeniu 3 aktu kampanii. By wejść do okna rozbudowy, wystarczy nacisnąć klawisz N. Tutaj zlokalizować należy budynek Diamentowy Bank (2) i na niego kliknąć.

072

W nowym oknie znajdziemy listę projektów (3) - każdy z nich (maksymalnie 3) odblokowuje jedną kartę w osobistej skrzynce gracza. Zaznacz projekt ulokowany najwyżej, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij projekt (4). Po kilku turach - w zależności od wydajności miasta - projekt zostanie ukończony, a w skrzyni odblokuje się nowa zakładka. By odblokować wszystkie 5 zakładek, trzeba ukończyć 3 projekty w ramach Diamentowego Banku.

073

Projekty te nie są tanie i ukończenie ich zajmuje sporo czasu, warto więc zastanowić się, czy nie ma do zlecenia czegoś bardziej użytecznego - początkowe dwie zakładki powinny wystarczyć na komfortową rozgrywkę, a projekty zlecić można, gdy uda się uzbierać więcej złota.

Następnie: Wolcen - tryb offline: jak bezpiecznie grać

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - jak odblokować 4 Formę Apokaliptyczną

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami