Xbox Series X i porty konsoli z bliska na nieoficjalnych zdjęciach

Fotografie prototypu.

Użytkownik forum NeoGAF opublikował dwie fotografie, które z bliska prezentują Xbox Series X wraz z portami konsoli.

Udostępnione przez internautę o pseudonimie Curry Panda zdjęcia są nieoficjalne. Wiarygodność obrazków potwierdził jednak Brad Sams z serwisu Thurott - dziennikarz, który znany jest z ujawniania informacji dotyczących działalności Microsoftu.

Fotografie przedstawiają zaprezentowaną niedawno konsolę, ale widoczna etykieta wskazuje, że to prototyp - najprawdopodobniej finalnego wyglądu urządzenia. Na nalepce nie użyto ostatecznej nazwy, czyli Xbox Series X.

xbox_series_x_1
Xbox Series X - przód urządzenia

Uwagę zwraca przede wszystkim tylna część sprzętu, gdzie umieszczono porty - dwa USB-A, optyczne audio, Ethernet, HDMI i zasilanie. Ponadto większy interfejs, służący podobno do diagnostyki serwisowej.

Thurrott zwraca uwagę, że ten ostatni powinien zostać ostatecznie usunięty. Nie wyklucza też, że układ pozostałych wejść i wyjść ulegnie zmianie w finalnej wersji. Poza tym zauważyć można szereg otworów, które zapewne odpowiadają za odprowadzanie ciepła.

xbox_series_x_2
Xbox Series X - tył urządzenia

Nie jest jasne, skąd dokładnie pochodzą zdjęcia, ale etykieta z kodem kreskowym i kluczem sugeruje, że sprzęt przydzielono konkretnej osobie. Microsoft powinien móc bez większych przeszkód wyśledzić właściciela konsoli.

Xbox Series X nie ma jeszcze wyznaczonej dokładnej daty premiery, ale na rynku powinien pojawić się pod koniec 2020 roku - w okresie świątecznym.

Źródło: NeoGAF, Thurrott

Następnie: The Witcher: Nightmare of the Wolf to film animowany o Wiedźminie od Netflixa?

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami