Twórcy Cyberpunk 2077 będą pracować po godzinach, by gra zadebiutowała we wrześniu

Crunch jest nie do uniknięcia.

Deweloperzy z CD Projekt Red będą pracować po godzinach, by dopracować Cyberpunk 2077 i zdążyć wykonać wszystkie zadania związane z projektem do zaplanowanej na wrzesień premiery - ujawnili przedstawiciele studia.

- Do pewnego stopnia, tak, jeśli mam być szczery - powiedział Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt Red, odpowiadając na pytanie o konieczność crunchowania (większego nakładu obowiązków i pracy po godzinach).

- Usiłujemy, na tyle, na ile to możliwe, ograniczać crunch, natomiast jesteśmy obecnie na ostatniej prostej. Staramy się zachować umiar, ale niestety takie są realia.

CD Projekt zapewnił, że przesunięcie daty premiery Cyberpunk 2077 związane jest tylko z koniecznością doszlifowania wielu mniejszych aspektów gry i zespół nie natknął się na żadne większe i poważniejsze problemy.

Cyberpunk_2077_ARG

Przy okazji studio potwierdziło też swoją obecność na targach E3 w czerwcu, a także na Gamescomie w sierpniu - choć nie wiadomo jeszcze w jakim stopniu.

Źródło: Telekonferencja CD Projektu

Następnie: Prezentacja PS5 wkrótce - przekonuje twórca God of War

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami