Wiedźmin - serialowy Jaskier sprawdza swoją "polskość" w nowym wideo

Trzepak, pierogi, skoki narciarskie i inne.

Netflix opublikował kolejny niecodzienny materiał, promujący serial „Wiedźmin”. Tym razem platforma sprawdziła, jak bardzo polski jest Joey Batey - aktor wcielający się w Jaskra.

W zabawnym nagraniu brytyjski artysta odpowiedział na serię pytań o typowo nadwiślańskie zwyczaje. Nie zabrakło tematów o między innymi pierogach, skokach narciarskich, a nawet topieniu „marzanny”.

Co ciekawe, każda udzielona przez aktora odpowiedź była oceniana poprzez wzrost - lub spadek - wskaźnika tak zwanego „polskometru”. To nie wszystko, ponieważ Batey przedstawił swoje umiejętności posługiwania się językiem polskim.

W serialu Brytyjczyk wciela się w Jaskra, czyli jednego z najwierniejszych towarzyszy Geralta z Rivii. Wykonał też utworzoną przez barda popularną balladę „Toss A Coin To Your Witcher” („Grosza daj wiedźminowi”).

jaskier
Joey Batey jako Jaskier

Pierwszy sezon produkcji dostępny jest na platformie Netflix. Drugi zadebiutuje w 2021 roku, a prace na planie powinny rozpocząć się w lutym.

Następnie: Tytuły na wyłączność odpowiadają za większość przychodów Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami