Xbox Series X - porównanie rozmiaru z Xbox One i PS4

Według wyliczeń internautów.

Microsoft nie podał jeszcze wymiarów Xbox Series X, ale internauci dokonali wyliczeń, bazując na materiałach promocyjnych, między innymi proporcji urządzenia w stosunku do kontrolera. Na tej podstawie powstało zestawienie z Xbox One i PS4 oraz wersjami X, Pro i Slim.

Ustawiając urządzenia w pionie i zwrócone przodem do obserwatora, Series X zdecydowanie jest najszerszym modelem konsoli. Wydaje się, że zajmuje około dwa razy więcej miejsca niż bazowy Xbox One.

11
Źródło: CrimsonNocturne na ResetEra
22
Źródło: CrimsonNocturne na ResetEra
33
Źródło: CrimsonNocturne na ResetEra

Spoglądając na wszystkie konsole z góry, urządzenie nowej generacji Microsoftu wydaje się natomiast najmniejsze. Nie wiadomo natomiast, jak Series X wypada na tle poprzedników, jeśli chodzi o objętość bryły obudowy.

Zgodnie z wyliczeniami redakcji Windows Central, stojący pionowo Series X ma około 157 mm szerokości i 312 mm wysokości. Microsoft nie podał jeszcze oficjalnych wymiarów.

44
Źródło: Windows Central

Nowego Xboksa można postawić zarówno w pionie, jak i poziomie. W urządzeniu zamontowano tylko jeden duży wentylator, odprowadzający powietrze do góry (przy ustawieniu pionowym).

Premiera Series X w okresie świątecznym 2020 roku. Szczegółowe informacje i cenę poznamy podczas E3 2020.

Źródło: ResetEra, Windows Central

Następnie: Wiedźmin 3 od 19 grudnia w konsolowym Xbox Game Pass

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami