Terminator: Resistance - Sztuka przetrwania

Nowy rozdział.

Po dodatkowym wyzwaniu z misji Więcej ocalonych trafisz do nowej lokacji. Na początku jest spokojnie. Musisz po prostu wejść do budynku i przeszukać wnętrze, zbierając przy okazji zasoby. Nauczysz się też otwierać zamki.

Podejdzie do ciebie Colin, a po krótkiej wymianie zdań musisz podnieść broń i udać się z powrotem na zewnątrz. Przed wyjściem zaczepi cię Jennifer i zleci misję poboczną. Wyjdź z budynku i porozmawiaj z Ryanem przy ciężarówce - on też zleci ci zadanie opcjonalne. Następnie ruszaj do bramy, by wyjść z bazy.

Idź prosto przy wagonach, pod górę, ale wcześniej zajrzyj do pomieszczenia po lewej (1), by zebrać trochę zasobów. Potem idź w stronę celu.

sztuka1

Gdy wejdziesz pod górkę (2), odezwie się Colin i poleci przeszukanie dwóch posterunków ruchu oporu. Otwórz mapę, a zobaczysz, że po drodze możesz wykonać misję poboczną - To nie zabawka. Radzimy wykonać ją teraz, bo to po prostu najwygodniejsza opcja.

Posterunki ruchu oporu

Po znalezieniu psa w zadaniu pobocznym, idź do pierwszego posterunku (3). Cel jest niedaleko - to spory magazyn na wschodzie.

sztuka2

Przed budynkiem nie powinno być żadnych wrogów. Zniszcz kawałek odsłoniętego muru (4) i wejdź do środka. Przejdź w lewo, do kolejnych pomieszczeń i pozbieraj zasoby. Nie ma tu przeciwników, więc na spokojnie zbierz wszystko i skorzystaj ze stołu do craftingu. Podnieś też dokument ze stolika (5).

sztuka3

Potem opuść magazyn i kieruj się do drugiego posterunku (druga żółta ikona na mapie). Po drodze spotkasz tylko robo-pająki i opancerzone pająki. Pamiętaj, że te drugie najlepiej okrążać i strzelać w czuły punkt na ich tylnej części.

Przed drugim posterunkiem będzie jeden opancerzony pająk, ale możesz po prostu kręcić się dookoła wraku samochodu i strzelać do maszyny, a ta nawet nie zacznie cię atakować.

sztuka4

Po zniszczeniu wroga wejdź do środka. Ponownie przeszukaj całe wnętrze, bo leży tu sporo przydatnych zasobów. Zapisz grę przy komputerze i przyjrzyj się mapie na wielkiej tablicy na ścianie. To już koniec tej misji. Pojawi się kolejny cel.

Następnie: Terminator: Resistance - Co z Colinem?

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Więcej ocalonych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami