Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terminator: Resistance - Więcej ocalonych

Ratujemy pozostawionych w Pasadenie.

Po misji Ucieczka z Pasadeny możesz wykonać tę misję - i radzimy to zrobić, ponieważ liczona jest jak zadanie wątku głównego.

Na mapie w rogu ekranu od razu zauważysz trzy żółte ikony. Poprowadzą cię one do trzech obszarów - zacznij od odwiedzenia tego najbardziej po lewej stronie na minimapie.

W każdym z miejsc znajdziesz prostych do pokonania przeciwników - robo-pająki. Co ważne, znajdziesz tam też jednak sporo zasobów. Ta misja uczy tak naprawdę, że warto eksplorować i dokładnie przeszukiwać wszystkie pomieszczenia.

Trzy lokacje znajdują się na tym samym placu, po trzech różnych stronach. Na środku placu jest jeden Opancerzony Pająk - czuły punkt tego wroga jest z tyłu.

Wejście do lokacji, w której znajdziesz ocalałą osobę, znajduje się na północy. Do budynku prowadzą otwarte drzwi (1). Wejdź do środka, a zauważysz osobę w pokoju obok za kratami. Podejdź i porozmawiaj z nią, a następnie wracaj do bazy ocalałych.

Teraz musisz tylko pokonać parę robotów, które was zaatakują. Po chwili zacznie się scenka kończąca ten początkowy etap w Pasadenie i trafisz do nowej lokacji.

Następnie: Terminator: Resistance - Sztuka przetrwania

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Ucieczka z Pasadeny

O autorze
Komentarze