Twórcy The Last of Us szukają głównego projektanta do trybu multiplayer

Spin-off na PS5?

Studio Naughty Dog umieściło na swojej stronie internetowej ofertę pracy dla głównego projektanta systemów online - co sugeruje, że firma pracuje nad grą multiplayer.

We wrześniu deweloperzy potwierdzili, że w The Last of Us 2 zabraknie trybu wieloosobowego. Twórcy zaznaczyli też jednak, że w przyszłości będą chcieli zaoferować graczom doświadczenie sieciowe w jakiejś bliżej niesprecyzowanej jeszcze formie.

EJIQC18U4AAgsl7

Projektanci podkreślali również, że są wielkimi fanami trybu Frakcji z The Last of Us. Niektórzy podejrzewają, że ten rodzaj rozgrywki multiplayer powróci w oddzielnej grze - być może na PS5. Warto bowiem przypomnieć, że w 2018 roku Naughty Dog twierdziło, że Frakcje powrócą w drugiej części serii.

Poniżej tweet z września, w którym studio odnosi się do braku trybu online w The Last of Us 2.

The Last of Us 2 zadebiutuje w maju 2020 roku na PS4. W grze wcielimy się w Ellie, choć potwierdzono już, że Joel także powróci. Główna tematyka w sequelu to motyw zemsty.

Źródło: VG24/7

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami