Fortnite - jak zmienić postać, wygląd i płeć

Modyfikacja bohaterów.

Jak zmienić wygląd i płeć postaci w Fortnite? W tym poradniku omawiamy wszystkie kwestie związane z tym zagadnieniem. Gra nie tłumaczy, w jaki sposób dobierany jest wygląd bohaterów, więc pora rozwiać wątpliwości.

Jeżeli nie masz wykupionego Karnetu Bojowego i nie masz wybranego żadnego stroju (skina), gra losowo przydziela ci jedną z kilku domyślnych postaci. Ci podstawowi bohaterowie są przez graczy Fortnite określani mianem bambików.

def

Nie masz wpływu na to, jaką postać otrzymasz. Losowanie odbywa się na nowo po każdym rozegranym meczu.

Losowo jest też dobierana płeć, czego gracz bez skinów także nie może zmienić.

Aby zmodyfikować wygląd i wybrać, czy chcesz grać mężczyzną czy kobietą, musisz mieć skórki, a więc przynajmniej raz wykupić Karnet Bojowy. Gdy ten warunek jest spełniony, wybierz zakładkę Szafka w menu głównym.

def2

Tutaj wystarczy już tylko wejść w Stroje, gdzie znajdziesz skiny, które pozwolą ci zmienić wygląd, a także płeć postaci (płeć jest przypisana do każdej skórki).

Podsumowując: gracze, którzy nie kupili jeszcze Karnetu Bojowego, nie mogą zmienić wyglądu i płci - cechy dobierane są losowo. Pozostali użytkownicy mogą zmienić postać, dobierając odpowiedni strój.

Następnie: Fortnite - kim jest bambik

Spis treści: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Poprzednio: Fortnite - od ilu lat można grać, ograniczenia wiekowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami