Death Stranding pozwoli wybrać polską lub angielską wersję językową

Pełna swoboda.

Przedstawiciele polskiego oddziału Sony Interactive Entertainment ogłosili, że Death Stranding zaoferuje możliwość wyboru wersji językowej.

Informację o opcji przekazano - w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników - w komentarzach pod opublikowanym w serwisie YouTube filmem poświęconym ujawnionemu niedawno programowi lojalnościowemu PS Plus Rewards.

ds_polska
Odpowiedź Sony

„W grze będzie można włączyć angielski dubbing i polskie napisy i na odwrót. Ogólnie masz pełen wybór” - napisała osoba prowadząca profil rodzimego oddziału firmy Sony, odnosząc się do Death Stranding.

Na razie nieznane są szczegóły na temat obsady, więc nie wiadomo, kogo usłyszymy podczas zabawy. Warto jednocześnie zaznaczyć, że to pierwsza produkcja autorstwa Hideo Kojimy ze zlokalizowanymi głosami.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Akcję gry osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater musi zjednoczyć państwo, w czym jednak przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Death Stranding ukaże się 8 listopada, tylko na PS4.

Źródło: PPE

Następnie: Nowy DualShock połączy się z internetem? Sony patentuje rozwiązanie związane z "chmurą"

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami