Powstaje gra inspirowana kultowym Deluxe Ski Jump

Nutka nostalgii.

Niezależne studio z Gdańska - Blue Sunset Games - zapowiedziało Ultimate Ski Jumping 2020. Z udostępnionych zdjęć wynika, że gra będzie duchowym spadkobiercą kultowego w Polsce Deluxe Ski Jump, czyli „symulatora” skoków narciarskich.

Tytuł zadebiutuje w czwartym kwartale 2019 roku, na PC, PlayStation 4, Xbox One i Switchu.

Na chwilę obecną brak szczegółowych informacji, choć więcej szczegółów usłyszymy prawdopodobnie podczas targów Gamescom. Wiadomo, że twórcy zdecydowali się na oprawę graficzną w stylu pixel art, która upodabnia produkcję do popularnej gry.

Można się również spodziewać rozgrywki podobnej do Deluxe Ski Jump. W pierwowzorze podczas zabawy gracz używał wyłącznie myszy - najpierw klikał, by zejść z progu startowego, następnie w momencie wybicia, a potem tuż przed lądowaniem.

Kluczowe było wyczucie czasu, a dodatkowo podczas lotu należało się ustawić tak, by jak najlepiej wykorzystać wiatr. Gra oferowała różne rodzaje skoczni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami