Święci wracają - powstaje Saints Row 5

Od twórców poprzednich części.

Studio Volition pracuje nad nową odsłoną serii Saints Row - poinformowali w raporcie finansowym przedstawiciele wydawnictwa THQ Nordic. Podkreślono, że chodzi o pełnoprawny sequel.

Ostatnia odsłona cyklu ukazała się w 2013 roku. Później wydano tylko samodzielny dodatek, w którym bohaterowie Saints Row 4 trafili do piekła.

Seria od Volition stawia przede wszystkim na chaotyczną, wybuchową rozgrywkę w otwartym świecie. Dwie pierwsze części starały się oferować poważną, gansterską fabułę, ale od Saints Row 3 scenarzyści skupiają się na absurdalnym i często wulgarnym humorze, co przypadło odbiorcom do gustu.

Żadne szczegóły na temat Saints Row 5 nie są jeszcze znane. Można się domyślać, że gra zadebiutuje już na konsolach nowej generacji, które prawdopodobnie trafią na rynek pod koniec 2020 roku.

Przedstawiciele THQ Nordic ogłosili także, że kupili między innymi studio Gunfire Games, czyli twórców Darksiders 3. Firma planuje też zmienić nazwę na Embracer Group.

Następnie: Need For Speed Heat tegoroczną odsłoną cyklu - pierwsze screeny

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami