Fortnite - wyzwania: Odwiedź różne turbiny wiatrowe w jednym meczu

Mapa, lokalizacja i wskazówki.

Zadanie związane z turbinami wiatrowymi to jedno z wyzwań piątego tygodnia dziewiątego sezonu rozgrywek w Fortnite. Musisz odwiedzić wskazane miejsca, by zaliczyć cel.

Choć turbiny są stosunkowo blisko siebie, nie jest to tak proste zadanie, jak mogłoby się wydawać. Ten poradnik zawiera jednak wszystko, co potrzebujesz - mapę i najważniejsze wskazówki.

Turbiny wiatrowe - mapa

Jak już wspomnieliśmy, turbiny umieszczono względnie blisko siebie. Wszystkie znajdują się w północno-zachodniej części mapy.

Warto nadmienić, że potrzebujesz odwiedzić pięć turbin, a na mapie jest 7, a więc o dwie więcej.

fortnite_wind_turbine_locations

Wiatraki znajdziesz naokoło Przyjemnego Parku i na wschód od Butnego Brzegu. Wszystkie stoją na wzgórzach.

fortnite_wind_turbine_locations_1

Turbiny są duże i wysokie, więc łatwo dostrzec je z powietrza i z dalekiej odległości. Nawet jeśli zapomnisz, gdzie są - rozejrzyj się dookoła, a na pewno je zobaczysz.

Jak odwiedzić pięć turbin w jednym meczu

Mimo że turbiny znajdują się w niewielkiej odległości od siebie, a na mapie są dwa dodatkowe wiatraki, zadanie nie jest takie proste. Najważniejsze to pozostać przy życiu.

W grę wchodzą dwa czynniki - sposób dotarcia do turbin i bezpieczeństwo. Choć zadanie możesz zaliczyć w zwykłych, kompetytywnych meczach, być może łatwiej będzie poczekać kilka dni, aż zainteresowanie wiatrakami wśród graczy znacznie opadnie.

fortnite_wind_turbine_locations_2

Dobrym pomysłem jest też dołączenie do rozgrywki w Trybie Okresowym, gdzie mierzysz się z mniejszą liczbą wrogów - szczególnie w przypadku włączonych odrodzeń. Dzięki temu, możesz spędzić na szukaniu tyle, ile potrzebujesz.

We wspomnianych trybach łatwiej się też przemieszczać, na przykład dzięki pistoletowi z przyssawką.

Wróć do strony głównej: Fortnite: sezon 9 - wyzwania tygodniowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami