Nowy Xbox może być mocniejszy od PS5 - wynika z nieoficjalnych informacji

Chodzi o jedną z wersji konsoli.

Kilka dni temu poznaliśmy ogólną specyfikację sprzętową PlayStation 5. Według nowych niepotwierdzonych informacji, następca Xbox One będzie potężniejszy od najnowszej konsoli Sony.

Dziennikarz Ainsley Bowden stwierdził na Twitterze, że „kilka źródeł” zaznajomionych z planami Microsoftu potwierdziło, że konsola o kodowej nazwie Anaconda zaoferuje większą moc od konkurencji.

Bowden twierdzi, że wspomniane osoby są bardzo wiarygodne, a w przeszłości wielokrotnie przekazywały wieści, mające potem pokrycie w rzeczywistości.

W międzyczasie, Klobrille - znany z forów informator, specjalizujący się w kwestiach dotyczących Microsoftu - potwierdził, że Anaconda zaoferuje „wyraźnie” większą moc od PlayStation 5.

x2
Microsoft chce podobno kontynuować aktualną politykę, wydając dwie wersje konsoli - w tym jedną najmocniejszą na rynku, jak obecnie Xbox One X

Anaconda to według - wciąż niepotwierdzonych - wieści, jedna z dwóch opracowywanych przez Microsoft konsol - mocniejsza wersja. Druga to rzekomo Lockhart, tańsza propozycja z mniejszą mocą obliczeniową.

Niewykluczone, że Microsoft ujawni nowy sprzęt podczas tegorocznej odsłony targów E3.

Źródło: ResetEra

Reklama

Skocz do komentarzy (21)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (21)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami