Podczas prezentacji zorganizowanej w Korei Południowej, Hideaki Itsuno - reżyser Devil May Cry 5 - odpowiedział na szereg pytań publiczności. Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez deweloperów, ukończenie gry zajmie 15-16 godzin (dzięki, Game Informer).

Deweloper wyjaśnił też, że produkcja może otrzymać kolejnego - czwartego - bohatera. Decyzja zależy jednak od popularności gry. Ewentualna nowa postać pojawiłaby się tylko w DLC.

Poruszono też kwestię warstwy graficznej. Deweloperzy wzorują się rzekomo na filmach hollywoodzkich, w szczególności na serii „The Avengers”.

dm2
Do Nero, Dante i V dołączy czwarty bohater?

Hideaki Itsuno przypomniał, że akcja gry rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w drugiej części serii. Ujawnił też, że Dante będzie mógł zdobyć „ukryte bronie”, które nie są wymagane do ukończenia produkcji.

Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. 7 lutego twórcy udostępnią demo na konsolach - wersji PC nie potwierdzono.

Zobacz: Devil May Cry 5 - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały