Zadanie możesz rozpocząć w centrum regionu o nazwie Hamaparas. Wystarczy zbliżyć się do wrogiego instytutu mieszczącego się na wzgórzu, a na mapie pojawi się ikona z bieżącym zadaniem.

Pierwszym celem misji jest dotarcie na szczyt wzgórza i wejście na teren zakładów. Możesz wspinać się przy pomocy linki lub skorzystać z transportu lotniczego i dotrzeć na teren misji prosto z nieba.

Po wylądowaniu trzeba będzie skierować się do trzech terminali (1) i pobrać z nich dane, co zajmuje nieco czasu. Dlatego wcześniej dobrze jest oczyścić z przeciwników cały teren.

017

Oprócz zwykłych żołnierzy musisz się również liczyć z obecnością wrogich śmigłowców i szybkich pojazdów lotniczych, które będą prowadzić naloty.

Możesz je niszczyć karabinami, cięższą bronią lub linką. Bardzo dobrze spisuje się tu wciągarka, którą możesz błyskawicznie sprowadzić na ziemię latające pojazdy rywala.

Dwa panele z informacjami znajdziesz na platformach przy urwiskach skalnych, natomiast ostatni znajduje się w centrum bazy, w obniżeniu. Po dotarciu do wszystkich okaże się, że informacje są zaszyfrowane.

018

Po chwili pojawi się kolejny wskaźnik pokazujący antenę, którą należy wysunąć. Skorzystaj w tym celu z panelu, po czym zacznij odpierać wrogie ataki dronów i śmigłowców (2), w czym bardzo przydatne może okazać się działko stojące na prawo od komputera.

Czasami na drodze z lewej i prawej strony od anteny pojawią się też czołgi, które także eliminuj jak najszybciej. Po ściągnięciu przez centralę wymaganych danych misja automatycznie się zakończy.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaJust Cause 4 - Recenzja

Szalona i satysfakcjonująca destrukcja.

Just Cause 4 - Rozbrajanie Espady

Natarcie regionalne, port, ładunki wybuchowe.

Just Cause 4 - Zamknięcie Vendaval

Natarcie regionalne: opuszczona kopalnia, transmiter, obrona anteny.

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama