W poszukiwaniu Łakomstwa, Furia udaje się do Głębin, by zbadać sekrety podwodnej krainy. Znajdziesz to sporo zatopionych ruin, dlatego niezbędna jest tutaj forma Esencji Energii, aby swobodnie poruszać się po dnie.

Podwodni przeciwnicy nie stanowią większego wyzwania i mają niewiele puntów życia, ale walka pod wodą może być problematyczna. Pamiętaj, że nie będąc na powierzchni, nie możesz używać gwiazdy do eliminacji celów i przeszkód.

Staraj się unikać bomb, które wybuchają w kontakcie z Furią. Gdy ładunek zbliży się do ciebie, wykonaj unik, by pocisk eksplodował w bezpiecznej odległości.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Burzy (odblokowana po pokonaniu Chciwości)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Forma Esencji Bezruchu (odblokowana po pokonaniu Łakomstwa)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Rozbij wazy obok piedestału Vulgrima. Podnieś Odłamek uzdrowienia, a następnie zniszcz czerwony kokon pod sufitem, by zyskać Wielki kłębek Mar.

451

Zmień Furię w formę Esencji Energii i biegnij po dnie do przodu. Gdy znajdziesz się przed zatopioną budowlą, skręć w lewo, a przy ścianie zauważysz barierę. Usuń ją za pomocą Młota i weź Standardowe składowisko Mar. Po przeciwnej stronie budynku leży Adamantynowe srebro.

452

Płyń wzdłuż ściany, a trafisz na kolejną barierę. Zniszcz przeszkodę, by dostać się do pomieszczenia z Kawałkiem adamantynu. Wróć do miejsca, z którego początkowo przyszedłeś i zanurkuj w lewo. Wpłyń do zatopionej budowli i weź Płonące Szczątki.

453

Skieruj się ku górze, wpłyń do tunelu, a gdy znajdziesz się w jaskini, uderz Młotem w blok skalny w taki sposób, aby znalazł się pod ścianą - tak jak na poniższym obrazku. Wskocz na górę i zabierz Rdzeń odmłodzenia.

454

W sarkofagu po lewej odnajdziesz Standardowy kłębek Mar. Rozbij kokon po prawej, by zdobyć Fragment adamantynu.

455

Gdy będziesz przy piedestale z mieczem niezbędnym do rozwiązania zagadki, spójrz w prawo i zniszcz Młotem barierę. Zyskasz Standardowy kłębek Mar. Przejdź przez bramę z trzema posągami, skręć w prawo i wskocz do wody. Za autobusem znajdziesz Fragment adamantynu.

456

Pędź dalej aż dotrzesz do wysokiej półki skalnej. Wskocz na nią, a następnie wykonaj podwójny skok - znajdziesz ukryte przejście, a za nim człowieka oraz Demoniczny artefakt. W kolejnej lokacji, na górze zniszczonych schodów, czeka Standardowe składowisko Mar.

457

Wejdź do dużego pomieszczenia z wielkim zbiornikiem wodnym. Zmień formę Esencji na Energię i opadnij na dno. Obok komina z bombami znajdziesz Fragment adamantynu. Wyjdź bocznymi drzwiami i skieruj się na półki. Zlikwiduj barierę, za którą kryje się Odłamek wzmocnienia.

458

Gdy dotrzesz do bocznego pomieszczenia w Zatopionym torze, użyj ścian z polem Bezruchu, aby wdrapać się na górę. Wśród kokonów leży Adamantynowe srebro. Pozbądź się pudeł wskazanych na poniższym obrazku, by odblokować tunel. Na jego końcu jest Małe składowisko Mar.

459

Ponownie aktywuj formę Esencji Energii, użyj belki, by wykonać skok, a następnie szybko zmień się w kulę, aby przyczepić się do ściany energetycznej. Podążaj ścieżką do końca i weź Kawałek adamantynu. Rozbij barierę obok, by zyskać Płonące Szczątki.

460

Zeskocz na dół, użyj gwiazdy nasyconej Energią i zniszcz narośl. Podnieś Wielki kłębek Mar i wróć do Vulgrima. Usuń kokon na prawo od piedestału i zabierz Dużą kępę Mar.

461

Wskocz na platformę przy dwóch rurach, a zyskasz Odłamek gniewu. Przenieś się teraz do Żmijowej jamy o nazwie Wyjście z kanałów. Wejdź po schodach i podnieś Małe składowisko Mar.

462

Zmień Esencję na Bezruch i użyj ścian z polem, by dostać się na górę. Za barierą na twój ratunek czeka człowiek. W dużym pomieszczeniu obok jest kilka znajdziek - Udoskonalenie fortuny, Wielki kłębek Mar i Odłamek wzmocnienia. Nim zabierzesz łupy, będziesz musiał pokonać kilku wrogów. W tym samym miejscu znajdziesz też narośl - usuń ją, aby dostać Wielkie składowisko Mar.

463

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaDarksiders 3 - Recenzja

Furia dorównuje braciom.

Darksiders 3 - walka z Abraxisem, sekretne zakończenie

Misja dodatkowa: jak odblokować sekretny film?

Darksiders 3 - znajdźki i sekrety: Niziny, Zakurzone komnaty, Demoniczny Szczyt

Wszystkie ukryte przedmioty w ostatnich etapach Szramy.

Szef marki Xbox: w 2019 roku odegramy większą rolę na PC

Obiecuje inne podejście do posiadaczy komputerów.