Zadanie stanie się dostępne po ukończeniu misji Za liniami wroga. Aby je rozpocząć udaj się do regionu Tierra Del Qhapaq, a konkretnie do miejsca oznaczonego na mapie ikoną z literą G.

Przy rzece znajdziesz miejsce, gdzie jest kręcony film. Wejdź w odpowiednie pole i katywuj misje. Po uczynieniu tego rozpocznie się scenka, w której poznasz reżyserkę o imieniu Garland, której masz pomóc.

Po przyjęciu zadania w chwytaku odblokuje się nowa umiejętność - dopalacz. Wybierz go z menu, a potem przestaw jego siłę na dużą (1).

Kolejnym krokiem będzie przetestowanie nowego gadżetu. W tym celu podejdź do znajdującej się na wodzie łajby (2).

011

Użyj przyczepu na wskazanych przez zielone znaczniki miejscach z tyłu łodzi (3), a kiedy to uczynisz wciśnij klawisz (4) odpowiadający za aktywację dopalaczy.

Po chwili łajba ruszy, wbije się w statek czarnej ręki i eksploduje. Kiedy to nastąpi skieruj się do ciężarówki Garland i wskocz na jej dach. Kolejnym celem będzie osłanianie jej ucieczki. W tym celu ostrzeliwuj wrogie pojazdy lub eliminuj je przy pomocy linki (np. z wykorzystaniem dopalaczy).

012

W pewnej chwili kobieta wysiądzie z auta. Zasiądź wtedy za jego kierownicą i zacznij jechać po zielonych strzałkach. Jedź cały czas przed siebie spychając na bok goniące pojazdy oraz omijając wrogie posterunki.

Na samym końcu drogi, przy zbiorniku wodnym, rozpędź się wciskając klawisz odpowiedzialny za nitro (5), po czym skorzystaj z wyskoczni (6) i skieruj auto na wybuchowe beczki na łodzi (7), po czym wyskocz z pojazdu.

W ten sposób odciągniesz uwagę od Garland i zakończysz bieżącą misję. Odblokujesz ten dostęp do kolejnych, związanych z numerami kaskaderskimi, dzięki którym będziesz mógł rozwijać dopalacz.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaJust Cause 4 - Recenzja

Szalona i satysfakcjonująca destrukcja.

Just Cause 4 - Rozbrajanie Espady

Natarcie regionalne, port, ładunki wybuchowe.

Just Cause 4 - Zamknięcie Vendaval

Natarcie regionalne: opuszczona kopalnia, transmiter, obrona anteny.

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama