Aby dotrzeć do Archanioła Uziela, musisz przejść przez Gnijącą sadzawkę - jeden z obszarów zlokalizowanych na Ziemi Kości. Gdy dotrzesz do siedziby wysłanników niebios, zbadaj dokładnie całe pomieszczenie, bowiem znajdziesz tam kilka cennych przedmiotów.

Gdy przejdziesz ostatni etap Ziemi Kości, zyskasz moc Esencji Energii i już wtedy będziesz w stanie zebrać wszystkie znajdźki w tej lokacji. Warto tu wrócić zaraz po pokonaniu Żądz.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Wyjdź na otwartą powierzchnię, gdzie siły aniołów i demonów toczą walki. Skręć w prawo, nasyć gwiazdą Esencją Energii, zniszcz narośl na skałach i zabierz Małe składowisko Mar. Tuż obok, za dużym kontenerem, leży Standardowy kłębek Mar.

422

Skorzystaj z pomocy Manska i wskocz na górę. Po prawej stronie znajdziesz wodospad. Przejdź przez wodę, a odnajdziesz Fragment adamantynu. Następnie skieruj się do budynku naprzeciwko i weź Małe składowisko Mar.

423

Biegnij w stronę siedliska aniołów i przed przepaścią skręć w prawo. Wejdź do bloku i zbadaj pomieszczenia. Z lewej strony, przy zwłokach, leży Odłamek gniewu. Zniszcz drewniane pudło nieopodal, by wejść w posiadanie Standardowego kłębka Mar.

424

Wyskocz przez dziurę w ścianie na otwartą przestrzeń. Wejdź na skrzynie, a znajdziesz ukrywającego się człowieka oraz Fragment adamantynu. Wróć się, przeskocz przez przepaść i skieruj drogą prowadzącą do Archanioła. Rozbij beczki za wejściem, w których ukryto Odłamek Uzdrowienia.

425

Nieopodal, za zielonym kontenerem, znajdziesz Standardowy kłębek Mar. Będąc na wyższym piętrze siedziby aniołów, podejdź do stojaków na broń. Za beczką leży kolejny Standardowy kłębek Mar.

426

Po drugiej stronie znajduje się regał z książkami. Na półce jest Fragment adamantynu. Wejdź na samą górę i przy rogu pomieszczenia zeskocz na dół. Przy martwym aniele czeka Anielski artefakt.

427

Teraz podejdź do kolejnego regału z książkami i weź Odłamek uzdrowienia.

428

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały