Północny Kraniec to miejsce, w którym po raz pierwszy Furia spotyka Pychę, jednak pojedynek z Grzechem następuje dopiero pod koniec gry. Obszar na pierwszy rzut oka nie jest rozległy, ale sieć kościelnych podziemi skrywa znacznie więcej tajemnic, niż się początkowo wydaje.

W lokacji znajdziesz wiele przydatnych przedmiotów, dlatego warto przeszukać okolicę dokładnie już za pierwszym podejściem, a później powrócić z odpowiednimi mocami, by zebrać resztę znajdziek.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Burzy (odblokowana po pokonaniu Chciwości)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Na prawo od Vulgrima znajdziesz stary autobus. Przeskocz nad nim, a odkryjesz Wielki kłębek Mar. Wejdź do kościoła, przeszukaj prawą stronę budynku i podnieś Mały kłębek Mar.

402

Za ołtarzem znajdziesz Adamantynowe srebro. Skieruj się na cmentarz i weź Wielki kłębek Mar oraz Anielski artefakt. Oba przedmioty leżą na widoku, jednak strzegą ich potwory, z jakimi będziesz musiał się rozprawić.

403

Wróć pod kościół i spójrz na róg ściany. Zmień formę Esencji na Energię, nasyć gwiazdę mocą i rzuć w narośl, aby zyskać Fragment adamantynu. Wskocz na rusztowanie i weź Odłamek uzdrowienia.

404

Wskocz na dach oraz zabierz leżący po lewej stronie Mały kłębek Mar. Przeskocz na drugą stronę kościoła, by wziąć Demoniczny artefakt.

405

Teraz wejdź do budynku i zeskocz na dół przez dziurę, którą wcześniej zrobiłeś za pomocą dzwonu. Po lewej stronie czeka Wielki kłębek Mar, natomiast na końcu pomieszczenia, przy zwłokach, leży Adamantynowe srebro.

406

Gdy znajdziesz się w sali z łucznikami na półkach skalnych, spójrz na lewo od wyjścia. Za pomocą gwiazdy nasyconej Esencją Ognia, zniszcz kokon i podnieś Standardowy kłębek Mar. Biegnij przed siebie i zatrzymaj się, gdy dotrzesz na otwartą przestrzeń z dołami. Zeskocz przy zwłokach, aby wziąć jeszcze jeden Standardowy kłębek Mar.

407

Kilka kroków dalej leży Mały i Standardowy kłębek Mar. Teraz zmień formę Esencji na Burzę oraz skorzystaj z wirów powietrza, aby dostać się do Demonicznego artefaktu.

408

Wejdź do jaskini i zniszcz ogniem czerwony kokon. W środku ukryto Wielkie składowisko Mar warte aż pięć tysięcy dusz. Obróć się w lewo i podnieś leżący przy trupie Wielki kłębek Mar.

409

Zeskocz na dół i biegnij drogą, z której korzystałeś wędrując do Ziemi Kości. Będąc na otwartej przestrzeni, nasyć Zbawienie Esencją Energii i zniszcz fioletowo-czarną narośl, aby otrzymać Małe składowisko Mar. Użyj Młota, by rozbić barierę nieopodal - za przeszkodą jest Demoniczny artefakt.

410

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały