Hell Let Loose w styczniu we wczesnym dostępie na PC. Realistyczny FPS w czasach II wojny światowej

Jest nowy zwiastun.

Realistyczna strzelanka wieloosobowa - osadzone w realiach II wojny światowej Hell Let Loose - zadebiutuje w styczniu w programie Early Access na Steamie. Twórcy opublikowali nowy zwiastun gry (dzięki, PC Gamer).

Rok temu studio Black Matter uruchomiło kampanię na Kickstarterze. Deweloperzy ustalili próg na poziomie 100 000 dol., ale finalnie zebrali ponad dwa razy więcej pieniędzy.

Hell Let Loose to „realistyczny, oparty na plutonach” FPS, w którym bój toczą dwie drużyny składające się z 50 graczy. Żołnierze muszą "współpracować, by przejąć wrogie sektory oraz zasoby i zmusić nieprzyjaciela do poddania się”.

Deweloperzy przekonują, że w pełni stawiają na autentyczność, a gracze „doświadczą historii, używając realistycznych broni, odpowiednich dla okresu II wojny światowej”.

Skupiono się nie tylko na wyglądzie arsenału, ale też sposobie działania. Zadbano też o odwzorowanie pojazdów i uniformów.

Podczas rozgrywki wybierzemy spośród 12 typów żołnierzy piechoty, oddziałów zwiadowczych lub pancernych - to przykładowo oficer, zwiadowca, strzelec, sanitariusz, inżynier czy dowódca czołgu. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami