Hell Let Loose w styczniu we wczesnym dostępie na PC. Realistyczny FPS w czasach II wojny światowej

Jest nowy zwiastun.

Realistyczna strzelanka wieloosobowa - osadzone w realiach II wojny światowej Hell Let Loose - zadebiutuje w styczniu w programie Early Access na Steamie. Twórcy opublikowali nowy zwiastun gry (dzięki, PC Gamer).

Rok temu studio Black Matter uruchomiło kampanię na Kickstarterze. Deweloperzy ustalili próg na poziomie 100 000 dol., ale finalnie zebrali ponad dwa razy więcej pieniędzy.

Hell Let Loose to „realistyczny, oparty na plutonach” FPS, w którym bój toczą dwie drużyny składające się z 50 graczy. Żołnierze muszą "współpracować, by przejąć wrogie sektory oraz zasoby i zmusić nieprzyjaciela do poddania się”.

Deweloperzy przekonują, że w pełni stawiają na autentyczność, a gracze „doświadczą historii, używając realistycznych broni, odpowiednich dla okresu II wojny światowej”.

Skupiono się nie tylko na wyglądzie arsenału, ale też sposobie działania. Zadbano też o odwzorowanie pojazdów i uniformów.

Podczas rozgrywki wybierzemy spośród 12 typów żołnierzy piechoty, oddziałów zwiadowczych lub pancernych - to przykładowo oficer, zwiadowca, strzelec, sanitariusz, inżynier czy dowódca czołgu. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Microsoft chce "zachować Call of Duty na PlayStation"

Czy chodzi o wszystkie przyszłe części?

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami