Hitman 2 - Hawke's Bay, Zew nocy: Alma Reynard

Willa nad morzem, włamanie do komputera i zabójstwo właścicielki.

Jest to misja rozgrywana w lokacji o nazwie Hawke's Bay, a konkretnie w domu znajdującym się na plaży przy morzu.

Naszym celem jest początkowo włamanie się do willi oraz zdobycie informacji znajdujących się na komputerze.

Wyrusz wzdłuż brzegu w stronę oddalonego domu. Po dotarciu na miejsce możesz okrążyć budynek i przy pomocy pistoletu zniszczyć otaczające go kamery.

W trakcie obchodzenia domu zwróć uwagę na otwarte drzwi, dzięki którym możesz dostać się do pomieszczenia z basenem.

Na lewo od niego znajdziesz skrzynkę z narzędziami (1). Weź z niej śrubokręt.

010

Następnie wróć do obchodzenia domu i udaj się w pobliże drzwi garażowych (2).

Przy pomocy śrubokręta włam się do dwóch mechanizmów (3, 4). Drugi z nich spowoduje otworzenie drzwi do garażu, dzięki czemu będziesz mógł dostać się do domu.

011

W garażu natkniesz się na dwa ciała zamordowanych osób. Zignoruj je i przejdź do dalszej części domu, a konkretnie do salonu.

Kiedy się w nim znajdziesz zlokalizuj schody prowadzące na górę. Skorzystaj z nich i spróbuj dostać się do komputera (5). Kiedy okaże się to niemożliwe podejdź malowidła (6) z lewej i przestaw je, dzięki czemu odblokujesz sekretne pomieszczenie.

012

W środku znajdziesz całą zbrojownię - jeśli chcesz, to możesz tu dozbroić Hitmana (warto wziąć granaty). Najważniejsze jest jednak biurko z lewej, na którym znajdziesz: komputer do wyłączenia kamer (7), wytrych (8), a przede wszystkim pendrive'a (9) z hasłem do komputera.

Skorzystaj z niego i wróć do komputera. Tym razem bohater zdoła uzyskać informacje, na których mu zależało.

013

W tym momencie rozpocznie się przerywnik, w którym w domu pojawią się najemnicy oraz cel do zlikwidowania - Alma Reynard. Jeśli chcesz załatwić sprawę po cichu, to skieruj się do drzwi z lewej (10), które prowadzą na taras.

Przejdź w prawo i zwróć uwagę na otwarte okno (11), umożliwiające wejście do łazienki.

014

Teraz będziesz miał chwilę na przygotowanie zabójstwa. Jeśli chcesz, to możesz otworzyć szafkę z prawej, w której znajdziesz truciznę (możesz dodać ją do whisky w pokoju, jednak uśmiercisz tak partnera Almy).

Możesz też zaczaić się w szafie i poczekać, aż Alma (12) z partnerem (13) zaczną szykować się do wieczornego wypoczynku. Możesz ich potem zlikwidować w łazience z lewej lub poczekać, aż przejdą do salonu.

015

Po likwidacji zacznij kierować się w stronę garażu, omijając strażników. Następnie, korzystając z wysokiej trawy, zacznij iść w kierunku łodzi, którą przypłynąłeś. W pewnej chwili natkniesz się na auto (14), przy którym stoją przeciwnicy.

Dobrze jest rzucić w nie granatem. Eksplozja wysadzi w powietrze pojazd i spowoduje, że zbiegną się okoliczni wrogowie. Skorzystaj wtedy z trawy, aby dostać się do łodzi (15), którą odpłyń.

Uwaga - zachęcamy również do zapoznania się z wyzwaniami, które są dostępne w bieżącej misji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami