Twórcy serii GTA i Red Dead Redemption ze studia Rockstar pracują nad Bully 2, czyli kontynuacją produkcji opowiadającej o uczniach szkoły dla trudnej młodzieży - wynika z nieoficjalnych informacji.

Właścicielka agencji castingowej - Jessica Jefferies - udostępniła na Twitterze siedem ogłoszeń, w których poszukiwani są aktorzy na potrzeby sesji motion-capture do „niezapowiedzianej gry wiodącego dewelopera z Wielkiej Brytanii”. Tytuł określiła mianem „dużego”.

Nazwy projektu nie ujawniono, ale opisy ról sugerują, że produkcja to Bully 2. Do obsadzenia są między innymi nastolatkowie, w tym 11-letnia Martha - dziecko „sprawiające problemy w domu i szkole”. Uwagę zwraca też 43-letni Jakob, przedstawiany jako „profesor college'u”.

W jednym z ogłoszeń napisano także, że podczas scen z udziałem młodych aktorów pojawią się „łagodna przemoc i wulgaryzmy”. Sama gra jest zaś „połączeniem thrillera i dramatu”, a nagrania motion-capture rozpoczną się 26 października w studiu Pinewood.

bully_2_plotki
Powstanie sequel Bully?

Oczywiście tajemniczym tytułem nie musi być Bully 2. Warto jednak zaznaczyć, że Rockstar ma trzy brytyjskie oddziały i jest jedną z największych firm zajmujących się wirtualną rozrywką. Poza tym serwis Rockstar Intel twierdzi, że w castingi zaangażowany jest pracownik zespołu.

Bohaterem wydanej w 2006 roku pierwszej części cyklu jest uczeń akademii Bullworth. W trakcie zabawy gracze muszą brać udział w lekcjach oraz walczyć o przetrwanie w często nieprzyjaznym środowisku szkolnym.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały