FIFA 19 - aktualizacja naprawia wygląd Petra Cecha podczas negocjacji

Ochraniacz zastąpiono krawatem.

EA Sports opublikowało pierwszą aktualizację gry FIFA 19 w wersji PC (na konsole trafi później). Twórcy naprawili między innymi zabawny błąd związany z wyglądem Petra Cecha, który podczas negocjacji nosił swój słynny kask.

Ochraniacz to znak rozpoznawczy czeskiego bramkarza. W nowej części piłkarskiej serii używał jednak „hełmu” nie tylko w trakcie meczów, ale też podpisywania kontraktów w trybie kariery. Do usterki odniósł się sam zawodnik, dodając, że w takich sytuacjach przywdziewa krawat.

Deweloperzy naprawili błąd, usuwając kask z głowy sportowca podczas rozmów negocjacyjnych. To nie wszystko - kierując się sugestiami Cecha, wirtualnego piłkarza wyposażyli w czerwony krawat.

fifa_19_petr_cech
Petr Cech w odsłonie z krawatem

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Pierwsza aktualizacja nie wprowadza jednak istotnych modyfikacji do rozgrywki. Autorzy tłumaczą, że przed zaimplementowaniem jakichkolwiek zmian chcą zgromadzić więcej opinii graczy. Dodają, że na razie skupią się na eliminowaniu konkretnych usterek.

FIFA 19 dostępna jest na PC, PS4, PS3, Xbox One, X360 i Switch. „Gra odzyskuje licencję na europejskie puchary, jednocześnie proponując kilka ciekawych nowości i dynamiczną rozgrywkę” - czytamy w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami