FIFA 19 w trybie Ultimate Team pokaże wpływ zgrania i „chemii” na statystyki piłkarzy

Istotna nowość.

Deweloperzy z EA Sports ujawnili, że tryb Ultimate Team w FIFA 19 po raz pierwszy w historii cyklu pokaże dokładny wpływ zgrania i tak zwanej „chemii” na statystyki poszczególnych piłkarzy.

Do tej pory wiadomo było, że zawodnik otrzymał bonus do strzału, ale tajemnicą pozostawało, które konkretnie atrybuty ulepszono - długie strzały, moc, czy woleje. Gracz nie był więc pewny, czy podopiecznemu powinien przypisać styl snajpera, czy też egzekutora.

W tegorocznej odsłonie cyklu twórcy postanowili udostępnić wymienione informacje. Przykładem jest napastnik Paulo Dybala z Juventusu - odpowiednie zgranie i „chemia” sprawią, że wykończenie wzrośnie z 84 do 94 punktów.

01
FIFA 19 pokaże wpływ zgrania na konkretne statystyki

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Jednocześnie podkreślono, że zmiany dokonywane w trakcie meczu nie wpłyną na statystyki, więc modyfikacja ustawienia na boisku nie przyniesie korzyści. Nadal jednak atrybuty będą zależne od posiadanej przez piłkarza energii.

Warto zaznaczyć, że „chemia” oznacza dogadywanie się między zawodnikami na murawie. Wysoki poziom można osiągnąć poprzez zestawianie obok siebie sportowców pochodzących z tego samego kraju lub klubu.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Wszystkie najważniejsze nowości - w tym innowacyjne tryby rozgrywki - szczegółowo opisaliśmy w naszym zestawieniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami