Spider-Man - plecaki: Greenwich

Wszystkie plecaki dostępne w Greenwich.

Rejon Greenwich oferuje sześć miejsc, w których znaleźć możemy plecaki z różnymi przedmiotami. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta.

Oto wszystkie przedmioty, które znajdziesz w plecakach w tej dzielnicy:

  • #1 Kwiat z balu
  • #2 Klasyczna wyrzutnia sieci
  • #3 Czapka dostawcy pizzy
  • #4 Sieci lotne
  • #5 Selfie
  • #6 Plakietka gościa Oscorp

Poniżej prezentujemy także mapę dzielnicy Greenwich, gdzie oznaczyliśmy wszystkie plecaki w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w odnalezieniu plecaków w Greenwich.

007

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 Kwiat z balu

Pierwszy plecak w dzielnicy Greenwich odnajdziesz na dachu jednego z budynków. Plecak leży swobodnie obok czterech dużych klimatyzatorów.

008

#2 Klasyczna wyrzutnia sieci

Kolejny plecak jest schowany dość sprytnie. Jest przytwierdzony pajęczą siecią do szczytu filaru, na którym znajduje się biały bilbord z kobietą w białym ubraniu i z czerwoną torebką.

009

#3 Czapka dostawcy pizzy

Następny plecak jest dość łatwy do przeoczenia. Znajduje się bowiem w jednym z zaułków pomiędzy dwoma budynkami. Przytwierdzony jest siecią do rogu wnęki, za kontenerami na śmieci i przy drewnianej palecie leżącej na ziemi.

010

#4 Sieci lotne

Niemal na samym szczycie jednego z budynków, widocznych na poniższym obrazku. Plecak przytwierdzony jest siecią do ściany.

011

#5 Selfie

Plecak znajduje się we wnęce pod ukośnym dachem jednego z budynków.

012

#6 Plakietka gościa Oscorp

Ostatni plecak w dzielnicy Greenwich znajduje się na poziomie kilku pięter jednej z historycznych kamienic rejonu. Jest widoczny nawet z poziomu ziemi, choć aby go zdobyć, należy się po niego wspiąć.

013

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami