Deweloperzy ze studia 343 Industries nie wyrażają zainteresowania trybem battle royale, a więc popularnym rodzajem rozgrywki, na którym opiera się Fortnite Battle Royale czy PUBG.

- Jedyny „BR” jaki nas obchodzi, to Battle Rifle - zaznaczył przedstawiciel firmy, odpowiadając podczas transmisji na żywo na pytanie jednego z fanów, który wyraził obawy, że tworzenie battle royale dla Halo Infinite zabierze projektantom dużo cennego czasu.

Battle Rifle to jedna z charakterystycznych dla Halo broni, obecnych w cyklu od części pierwszej.

Nowa odsłona serii nie ma jeszcze daty premiery. Można przypuszczać, że zadebiutuje najwcześniej w 2020 roku. Na potrzeby Infinite twórcy opracowali zupełnie nowy silnik graficzny.

Warto też przypomnieć, że gry z cyklu Halo często oferują graczom możliwość tworzenia własnych map i trybów rozgrywki ze zmodyfikowanymi regułami. Wśród map stworzonych w Halo 5 można znaleźć też takie, które wzorują się na trybach battle royale.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama