Twórcy Halo nie są zainteresowani trybem battle royale

Nowa odsłona nie doczeka się takiego stylu zabawy?

Deweloperzy ze studia 343 Industries nie wyrażają zainteresowania trybem battle royale, a więc popularnym rodzajem rozgrywki, na którym opiera się Fortnite Battle Royale czy PUBG.

- Jedyny „BR” jaki nas obchodzi, to Battle Rifle - zaznaczył przedstawiciel firmy, odpowiadając podczas transmisji na żywo na pytanie jednego z fanów, który wyraził obawy, że tworzenie battle royale dla Halo Infinite zabierze projektantom dużo cennego czasu.

Battle Rifle to jedna z charakterystycznych dla Halo broni, obecnych w cyklu od części pierwszej.

Nowa odsłona serii nie ma jeszcze daty premiery. Można przypuszczać, że zadebiutuje najwcześniej w 2020 roku. Na potrzeby Infinite twórcy opracowali zupełnie nowy silnik graficzny.

Warto też przypomnieć, że gry z cyklu Halo często oferują graczom możliwość tworzenia własnych map i trybów rozgrywki ze zmodyfikowanymi regułami. Wśród map stworzonych w Halo 5 można znaleźć też takie, które wzorują się na trybach battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami