Dziennikarze serwisu IGN opublikowali film prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z Darksiders 3. Nagranie przedstawia walkę Furii z Gniewem - manifestacją jednego z Siedmiu Grzechów Głównych.

Boss jest dużych rozmiarów przeciwnikiem odzianym w pancerz, który skrywa płonące ciało. Podstawowym orężem wroga są dwa ostrza - oboma potrafi rzucić w stronę kierowanej przez gracza bohaterki.

W starciu oponent korzysta jednak nie tylko z wymienionej broni, ale również szarży, nacierając w określonych momentach na podopieczną. Kluczem do wygranej jest więc unikanie poszczególnych ataków poprzez wykonywanie skoków i fikołków.

Wydarzenia w grze toczą się niemal równolegle do historii przedstawionej w poprzedniej części cyklu. Śmierć jest jednak daleko, a Wojna pozostaje uwięziony. Furia trafia na Ziemię z zadaniem zniszczenia manifestacji Siedmiu Grzechów Głównych.

Zobacz: Darksiders 3 - Poradnik, Solucja

Darksiders 3 zadebiutuje 27 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nad projektem pracuje Gunfire Games - studio założone przez byłych pracowników Vigil Games, które przygotowało wcześniejsze odsłony serii.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki