Darksiders 3 - premiera 27 listopada

W planach kilka edycji specjalnych.

Przedstawiciele THQ Nordic ujawnili datę premiery Darksiders 3. Gra ukaże się 27 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Składający zamówienie przed debiutem mogą liczyć na dodatkową skórkę dla pancerza. Warto też zaznaczyć, że nabywcy cyfrowych edycji deluxe oraz Blades & Whip zagrają dzień wcześniej - 26 listopada.

Pierwsza z wymienionych wersji - kosztująca 79,99 dolarów (około 294 zł) - zaoferuje bonus przedpremierowy i dwa DLC, które pojawią się po wydaniu podstawowej produkcji. Drugą, która sprzedawana jest za 99,99 dolarów (około 368 zł), uzupełniono ponadto o egzemplarze wcześniejszych odsłon serii.

W planach są też dwie edycje specjalne w formie pudełkowej. W skład kosztującej 149,99 dolarów (około 551 zł) kolekcjonerskiej wchodzi zapakowana w tak zwany steelbook gra, ścieżka dźwiękowa i figurka Furii (o wysokości 29 centymetrów).

Kolejna to wyceniona na 399,99 dolarów (około 1470 zł) wersja apokalipsy. Pakiet zawiera elementy z kolekcjonerki oraz statuetki Wojny (24 centymetry), Śmierci (24 centymetry) i Vulgrima (25 centymetrów), amulet (5 centymetrów) oraz drukowany zwój wojenny (o wymiarach 77 na 100 centymetrów).

Wydarzenia w grze toczą się niemal równolegle do historii przedstawionej w Darksiders 2. Śmierć jest jednak daleko, a Wojna pozostaje uwięziony. Furia trafia na Ziemię z zadaniem zniszczenia manifestacji Siedmiu Grzechów Głównych.

Zobacz: Darksiders 3 - Poradnik, Solucja

Nad produkcją pracuje Gunfire Games - studio założone przez byłych pracowników Vigil Games, czyli firmy, która przygotowała wcześniejsze odsłony cyklu jeszcze dla THQ. Teraz prawa do serii posiada Nordic Games, funkcjonujące obecnie pod nazwą THQ Nordic.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami