Jednym z wyzwań 10. tygodnia w Fortnite Battle Royale - w 4. sezonie karnetu bojowego - jest zadanie przelecenia przez okręgi zaraz po wyskoczeniu z autobusu. Jak to zrobić?

Poniżej opisujemy to wyzwanie, a na wstępie przypominamy, że nie trzeba wykonać całego zadania w jednej grze. Nie jest to zresztą możliwe, bo trzeba przelecieć przez 20 kręgów, co jest praktycznie (teoretycznie też) niewykonalne.

Wyzwanie jest oczywiście dostępne tylko dla tych graczy, którzy wykupili za V-dolary karnet bojowy. Warto też przypomnieć, że 12 lipca kończy się 4. sezon rywalizacji, a więc to ostatni tydzień na dokończenie wszystkich wyzwań sezonu.

Nagrodą za wykonanie wyzwania jest 5 gwiazdek bojowych.

Jak trafić w kręgi

Podczas lotu w autobusie zobaczysz kręgi nad mapą z daleka. Na szczęście są rozsiane w obszarach nad całą mapą. Najczęściej są pogrupowane tak, że można przelecieć przez 2 lub 3 za jednym razem.

fortkreg
Trudno przeoczyć okręgi

Zadanie nie jest trudne i w sumie zajmie nam kilka gier. Najlepiej od razu po opuszczeniu autobusu rozłożyć lotnie, by niepotrzebnie nie wytracać wysokości zbyt szybko.

Skieruj się nad najbliższe zgrupowanie kręgów i zacznij po kolei opadać przez kolejne. Co ważne, możesz przelatywać przez kręgi na lotni - nie musisz opadać bez niej. To pozwala na większą kontrolę nad lotem i dokładniejsze sterowanie.

W razie potrzeby pamiętaj, że lotnię możesz w każdym momencie rozłożyć na nowo. To także pozwoli ci odpowiednio dostosować prędkość do odległości od następnych kręgów.

Najprawdopodobniej inni gracze też spróbują przelatywać przez kręgi, więc przygotuj się na walkę po lądowaniu. Na szczęście rywale nie mogą ci zagrozić podczas szybowania i opadania.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały