Battlefield 1: W imię cara zadebiutuje 5 września

Pięć nowych map.

Przedstawiciele DICE i EA poinformowali, że drugie rozszerzenie do Battlefield 1 - W imię cara - ukaże się na wszystkich platformach 5 września dla posiadaczy przepustki Premium.

Od 19 września dodatek będzie można zakupić osobno.

To największe w historii DLC do Battlefielda. Zaoferuje w sumie pięć nowych lokacji - a nawet sześć, jeżeli liczyć udostępnioną nieco wcześniej Przełęcz Łupkowską, stanowiącą część rozszerzenia.

Poza mapami, standardowo otrzymamy nowe typy broni, nowy tryb, a także nowe strony konfliktu. Zależnie od lokacji wcielimy się w czerwonoarmistów, żołnierzy Białej Gwardii lub armii Austro-Węgier.

Wraz z dodatkiem udostępniona zostanie też aktualizacja gry, wprowadzająca między innymi opcję HDR na PC, PS4 i Xbox One, co na odpowiednich wyświetlaczach zapewni lepsze, bardziej naturalne barwy.

W przyszłości Battlefield 1 otrzyma jeszcze kolejne nowe mapy w ramach dwóch dodatków - to Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Ukażą się kolejno w grudniu i na początku 2018 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami