Gwiazda „Doliny Krzemowej” jako ork w Śródziemie: Cień Wojny

Z serialu do Mordoru.

Warner Bros. opublikowało nowy materiał wideo z gry Śródziemie: Cień Wojny, potwierdzając jednocześnie, że w produkcji usłyszymy Kumaila Nanjianiego, znanego bardzo dobrze wszystkim fanom serialu „Dolina Krzemowa” z HBO.

Urodzony w Pakistanie aktor debiutował w grach wideo jako Reggie w drugim sezonie The Walking Dead. Znacznie większą rolę otrzymał w Mass Effect: Andromeda, podkładając głos pod Jaruna Tanna, konstruktora i pilota statku Tempest.

1
Agonizer

W Śródziemie: Cień Wojny Nanjiani to Agonizer. „Pogodny, choć śmiertelnie niebezpieczny ork, jedna z wielu osobowości, jakie gracze mogą spotkać dzięki systemowi Nemesis” - zapewniają twórcy.

Nadawanie bogatszych osobowości i rozbudowanych dialogów to trend, który w najnowszej produkcji Monolith Productions widać już od pewnego czasu. Pozostaje pytanie, jak konieczność zaprezentowania na ekranie słynnych aktorów przełoży się na losowość wspomnianego systemu Nemesis, czyli jedną z najmocniejszych stron pierwszej odsłony, z 2014 roku.

- Jest inny niż reszta orków, bo bardzo chce uchodzić za groźnego, a przy tym wyluzowanego. W rzeczywistości jednak brak mu pewności siebie i zbyt często wszystko analizuje - wyjaśnia Nanjiani.

Czy gracz będzie mógł po prostu zabić Agonizera i tym samym uczynić pracę aktora mało istotną w swojej wersji wydarzeń w Śródziemie: Cień Wojny? Jego słowa w poniższym materiale wideo wydają się to potwierdzać.

Szczegóły poznamy 10 października, gdy Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami