Beta trybu PvP w Ghost Recon Wildlands przed końcem lata

Premiera jesienią.

Wszyscy posiadacze Ghost Recon Wildlands będą mogli przed końcem lata przetestować za darmo tryb PvP. Testowa wersja dodatku dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox One.

Warto zaznaczyć, że finalny tryb Ghost War także będzie bezpłatny. Zadebiutuje jesienią.

W sieciowej rywalizacji zmierzą się dwie czteroosobowe drużyny, a więc zachowana zostanie liczebność drużyny z kampanii kooperacyjnej. Potyczki toczą się na różnorodnych mapach na terenie Boliwii.

W ręce graczy oddanych zostanie kilka klas - Skaut, Snajper, Tank i inne. Każda ma swoje wady i zalety, specjalne perki i gadżety. Dobra kompozycja drużyny to podstawa.

Ghost Recon Wildlands zadebiutowało w marcu. Gra oferuje największy otwarty świat spośród wszystkich produkcji Ubisoftu. Najważniejszym aspektem jest kooperacja, choć możliwa jest zabawa w pojedynkę.

Celem w trybie fabularnym jest stopniowe osłabianie potężnego kartelu Santa Blanca. Gracze trafiają w sumie do ponad dwudziestu różnych regionów, gdzie muszą wykonywać różne zadania, eliminować bossów narkotykowych i pomagać rebeliantom.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami