Battlefield 1 z nową mapą, dostępną także bez Premium

Do tego Letnie Misje.

Battlefield 1 wzbogacił się wczoraj wieczorem o kolejną mapę - Prise de Tahure. Lokacja dostępna jest przez ograniczony czas także dla graczy bez kont Premium.

„Szampania-Ardeny, 1917 r. Francuscy żołnierze próbują desperacko utrzymać odbite wzgórza w regionie Butte-de-Tahure. Sieć wysuniętych okopów przecina kilka wiosek narażonych na unicestwienie wskutek nieustannych starć między niemieckimi i francuskimi żołnierzami” - czytamy w opisie.

1
Prise de Tahure

Po Ofensywie Nivelle'a, nowa mapa to kolejna lokacja, która rozgrywa się pod osłoną nocy.

Lokacja przeznaczona jest dla posiadaczy Przepustki Sezonowej do Battlefield 1 lub dodatku Nie przejdą, ale obecnie grać mogą wszyscy zainteresowani - dzięki promocji Premium Trials, ujawnionej w ubiegłym tygodniu.

Gracze bez przepustek Premium sprawdzą bez dodatkowych opłat nie tylko Prise de Tahure, ale także inne lokacje z dodatku Nie przejdą: Fort de Vaux, Wzgórza Verdun, Soissons oraz Przełamanie.

Premium Trials to wydarzenie specjalne, organizowane cyklicznie i trwające określony czas. Kolejna faza odbędzie się jeszcze przed targami Gamescom w sierpniu, a następna - we wrześniu.

2
Prise de Tahure

Jednocześnie twórcy poinformowali, że przygotowali specjalne Letnie Misje do Battlefield 1. „Stanowią serię wyzwań, które wymagają od skupienia na określonym zadaniu i gry zespołowej” - zapewniają.

Pierwsze zadanie to zagranie, ukończenie i wygrana w trzech pełnych meczach operacji, w okresie 15-23 lipca.

Ukończenie każdej takiej misji będzie nagradzane nieśmiertelnikiem i premią do PD. Nagrodą za wypełnienie wszystkich trzech jest nóż arditi LVC oraz tajemnicza niespodzianka.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami