Nowy rozdział kampanii i poziom trudności w Sniper Elite 4

Płatne i darmowe DLC.

Snajperska strzelanka Sniper Elite 4 wzbogaciła się dzisiaj o kolejną porcję płatnych i darmowych dodatków DLC, w tym w ostatni - trzeci - rozdział kampanii Deathstorm na PC, PS4 i Xbox One.

Karl Fairburne ponownie znajduje się głęboko za liniami wroga, gdzie celem jest infiltracja podziemnej placówki badawczej, umieszczonej pod małą wioską. Zadanie polega na zniszczeniu projektu broni nuklearnej.

1
Assassin's Sniper?

Taka misja oznacza, że po raz pierwszy od czasów Sniper Elite V2 wracamy do nazistowskich Niemiec, opuszczając Włochy ze Sniper Elite 4. Do tego trzy nowe bronie: dwulufowa strzelba M30 Drilling, radziecki karabin SVT-40 oraz M712 Mauser.

Płatne rozszerzenia - także te poprzednie - kupujemy osobno, choć twórcy przygotowali również możliwość nabycia wszystkich DLC w ramach przepustki sezonowej.

Dzisiejsza aktualizacja obejmuje też zestaw darmowych bonusów, w tym kolejny, wyższy poziom trudności Authentic Plus - przeciwnicy nigdy nie przestaną szukać zauważonego gracza.

Do tego mapa Facility w kooperacyjnym trybie Survival, gdzie główną atrakcją jest mnóstwo przeróżnych pojazdów umieszczonych na mapie. Jest też lokacja Bunker w sieciowej rywalizacji.

Deweloperzy publikują jednocześnie łatkę 1.5.0, pozwalającą między innymi wybrać własny celownik do lunety, zresetować postępy i medale w celu ponownego ich zdobywania czy też zapamiętać poziomu zbliżenia lornetki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami