Walka ze smokiem w nowym gameplayu ze Śródziemie: Cień Wojny

Wizyta w lesie Nśrnen.

Twórcy Śródziemie: Cień Wojny nie mają oporów przed dzieleniem się kolejnymi fragmentami rozgrywki z powstającej gry. Najnowszy opublikowany przez autorów materiał pokazuje jedną z misji fabularnych.

Podczas kolejnej prezentacji internetowej deweloperzy zaserwowali gameplay przedstawiający zadanie, w którym Talion i Kelebrimbor badają źródło tajemniczych dźwięków dobiegających z pobliskiego lasu Nśrnen.

01
Niektórym smokom gracze stawią czoła

Nagranie może zawierać spoilery!

Podążając śladem odgłosów, bohaterowie przedzierają się przez drzewa i bagna. Natykają się również na uwięzionych w pętach orków, do umysłów których włamują się w celu pozyskania informacji na temat nietypowego zjawiska.

Dźwięki wydaje Carnįn - kontrolująca siły natury i broniąca lasu istota, która postanowiła zwabić gondorskiego strażnika i elfiego ducha. Ostatecznie dochodzi do walki z dwoma bossami.

Najpierw Talion i Kelebrimbor stawiają czoła dużych rozmiarów stworowi, którego słabym punktem jest głowa. Następnie zmierzyli się ze smokiem, którego należało atakować z dystansu.

W grze powróci znany z poprzedniej części system Nemezis, pozwalający przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami. Mechanizm ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

Elementem rozwijającym ideę Nemezis będą Zwolennicy, czyli różne postacie, które będą w jakiś sposób związane z Talionem - może to być na przykład ork, któremu bohater pomógł w pewnej sytuacji, a postać ta później odwdzięcza przysługę w kluczowej sytuacji.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się 10 października 2017 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie też oczywiście dostępne - z odpowiednimi ulepszeniami grafiki - na PS4 Pro i Xbox One X.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami