Bandai Namco opublikowało kolejny trailer Ace Combat 7: Skies Unknown. W materiale - przygotowanym z okazji E3 - przybliżono podstawowe założenia fabularne gry.

Historia, którą twórcy przedstawią w produkcji, skoncentruje się na wojnie między fikcyjnymi państwami z uniwersum cyklu - Królestwem Erusei i Federacją Osejską.

01
Podniebna wycieczka

Źródła konfliktu nie są znane. W zwiastunie jedna z postaci twierdzi, że pierwsze z państw zaatakowało drugie. Starcie jest jednak brutalne.

Osea podobno nie przebiera w środkach, przeprowadzając ataki nie tylko na żołnierzy, ale i cywili. Natomiast Erusea nie pozostaje dłużna, zajmując Międzynarodową Wieżę Orbitalną.

Podczas zabawy zajmiemy się zapewne wykonywaniem zadań związanych z wojną. Niewykluczone również, że ostatecznie staniemy przed koniecznością opowiedzenia się po jednej ze stron konfliktu.

Twórcy stawiają duży nacisk na fabułę. Nie zabraknie więc wysokiej jakości scen przerywnikowych, a także prowadzonych między poszczególnymi postaciami dialogów.

Podstawą rozgrywki jest oczywiście sterowanie nowoczesnym myśliwcem bojowym. Dla autorów nie jest jednak istotny realizm - serię od zawsze cechuje zręcznościowy charakter. W siódmej odsłonie zmierzymy się nie tylko z wrogimi samolotami, ale i dronami.

Ace Combat 7: Skies Unknown początkowo miało ukazać się w tym roku, ale ze względu na chęć dopracowania projektu niedawno premierę przesunięto na następny. Gra trafi na PC, PS4 i Xbox One. Na platformie Sony będzie wspierać urządzenie PS VR.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

GeForce GTX 1660 Ti w sprzedaży. Cena od 1339 zł

Karta na architekturze Turing, ale bez ray tracingu.

VR będzie istotne dla PS5 - twierdzi deweloper

Gogle przestaną być tylko gadżetem?

Reklama