Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation VR - zapowiedzi i trailery

Różnorodna oferta.

Podczas konferencji w San Francisco przedstawiciele Sony poświęcili dużo czasu na prezentacje gier powstających z myślą o PlayStation VR lub wykorzystujących tę technologię.

Zapowiedziano odświeżoną wersję popularnej gry Rez, która ukaże się na PS4 z podtytułem Infinite. Zadziała przy 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p.

Na PS VR trafi także Eagle Flight od deweloperów z Ubisoftu. Produkcja pozwoli wcielić się w orła szybującego nad fantastyczną wersją Paryża. Twórcy przygotowują nawet tryb rywalizacji dla kilku graczy.

The Modern Zombie Taxi Co. to z kolei niecodzienny symulator o zombie kierującym taksówką. Zwiastun prezentuje humorystyczny styl produkcji oraz sporo kolizji.

W 2016 roku ukaże się także 100ft Robot Golf. Jak sugeruje tytuł, gracze wcielą się w ogromne roboty, które urządzą sobie zawody golfowe w różnych miejscach na Ziemi - i nie tylko. Na trailerze przedstawiono różnorodne lokacje.

Job Simulator to kolejny zabawny symulator. Materiał wideo zdradza, że w rozgrywce zabraknie konkretnej pracy, a bohater zajmie się głównie robieniem bałaganu na biurku i psuciem różnych przedmiotów.

Nieco poważniejszą produkcją na PS VR będzie Golem. Bohaterką jest kobieta, która dzięki specjalnej mocy przejmuje kontrolę nad tytułowym stworem i steruje nim zdalnie - tak jak gracz dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości.

Wreszcie, zapowiedziano także, że Ace Combat 7 trafi na PS4 i otrzyma wsparcie dla PlayStation VR. Projektanci zapewniają, że gracze mogą liczyć na najbardziej emocjonujące starcia podniebne w historii cyklu. Powrócą oczywiście tradycyjne myśliwce. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Komentarze