Spojrzenie na umiejętności w Śródziemie: Cień Wojny

Zestaw predatora.

Najnowszy materiał wideo ze Śródziemie: Cień Wojny od serwisu IGN dotyczy umiejętności głównego bohatera. Otrzymujemy spojrzenie na jedno z „drzewek” talentów - zestaw Predatora.

Druga odsłona serii modyfikuje nieco system rozwoju, ponieważ każdy wykupiony za punkty umiejętności perk można dodatkowo rozwijać za pomocą specjalnych modyfikatorów.

1
Cień Wojny zwiększy skalę serii

Jako przykład podano elfią zręczność, oferującą szybsze poruszanie się w terenie, wspinanie czy lądowanie. Jednym z aktywnych modyfikatorów jest tutaj doskok do przeciwnika, błyskawicznie skracający dystans i pozwalający wkroczyć do walki wręcz.

Inne umiejętności w poniższym materiale wideo są dobrze znane z poprzedniej części: zatruwanie pojemników z grogiem czy brutalne egzekucje do straszenia wszystkich okolicznych orków. Interesujący jest także ciąg zabójstw, wykonywanych z pomocą naszego duchowego kompana - Celebrimbora.

Korzystanie z niekiedy bardzo potężnych talentów jest oczywiście ograniczone specjalnym paskiem koncentracji.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 25 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One, lecz należy chyba przyznać, że oprawa graficzna, animacje czy walka przypominają ściśle cenione Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie innowacji.

Za prace ponownie odpowiada studio Monolith Productions. Gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora, których zadaniem jest dostanie się za linię wroga w Mordorze, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą na Czarnego Władcę, Saurona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami