Nowy zwiastun polskiego Seven: The Days Long Gone skupia się na walce

Starcia z ludźmi i potworami.

Imgn.pro opublikowało kolejny zwiastun Seven: The Days Long Gone - osadzonej w futurystycznym świecie izometrycznej gry RPG od polskiego studia Fool's Theory.

W przeciwieństwie do poprzedniego trailera, który koncentrował się na skradaniu, nowe nagranie skupia się na bezpośredniej walce. Pokazano fragmenty pojedynków nie tylko z ludźmi, ale także potworami - ghulami, skrzydlatymi insektoidami i pająkami.

01
Nie zabraknie wspinania po różnych konstrukcjach

Podczas starć prowadzony przez gracza bohater skorzysta ze zróżnicowanego uzbrojenia. W materiale dostrzec można między innymi broń drzewcową o dwóch ostrzach, topór i miecz.

Zwiastun okraszono piosenką, którą w produkcji usłyszymy przebywając w wiosce Artee oraz w trakcie napisów końcowych. Utwór skomponował - we współpracy z Marcinem Przybyłowiczem, autorem ścieżki dźwiękowej gry - Gavin Dunne.

Irlandzki artysta znany jest przede wszystkim z inspirowanej wirtualną rozrywką muzyki, którą tworzy w ramach projektu Miracle of Sound. Kolejne dzieła publikuje na swoim profilu w serwisie YouTube.

Dunne ma już na koncie piosenkę, która trafiła do gry. Przygotowany przez muzyka utwór zatytułowany „Cries of a Dead World” pojawił się w Wasteland 2

W Seven: The Days Long Gone wcielimy się w samotnego wędrowca o imieniu Teriel, przemierzającego imperium Vetrall. Miejscem akcji jest postapokaliptyczne uniwersum, w którym resztki ludzkości cofnęły się do czasów średniowiecza, choć przy obecności zapomnianej, zaawansowanej technologii.

Ważną rolę odegra upływ czasu w otwartym świecie, ponieważ każda postać funkcjonuje według własnej rutyny dnia. Niekiedy trzeba poczekać na odpowiedni moment, w czym pomoże przycisk szybkiego przewijania - prawie jak w Metal Gear Solid.

Poza tym gra stawia na szybkie tempo akcji, gdzie kluczowy jest izometryczny parkour oraz przemieszczanie się po obiektach i przeszkodach - można też z nich spaść.

Prowadzona postać nie awansuje na kolejne poziomy doświadczenia, lecz nie zabraknie ekwipunku: pancerza, broni i chipów. Te ostatnie gwarantują specjalne umiejętności, a także dostęp do magii.

Dokładna data premiery Seven: The Days Long Gone nie jest znana, ale produkcja powinna ukazać się jeszcze w tym roku na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami