Oblężenie Minas Ithil w gameplayu ze Środziemie: Cień Wojny

Cztery minuty akcji.

Serwis IGN opublikował nowy gameplay z gry akcji Środziemie: Cień Wojny, prezentując cztery minuty akcji w ludzkim mieście Minas Ithil w Gondorze, oblężonym przez przeciwnika.

Aby wspomóc broniących, gracz zaczyna od pozyskania informacji na temat lokalnych sił, by następnie obrać na cel jednego z orkowych kapitanów.

Jest też spojrzenie na system wspinania, jeszcze bardziej przypominający Assassins's Creed, a także na wspólną walkę z przeciwnikiem, u boku żołnierzy z Gondoru.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 25 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One, lecz należy chyba przyznać, że oprawa graficzna, animacje czy walka przypominają ściśle cenione Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie innowacji.

Za prace ponownie odpowiada studio Monolith Productions. Gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora, których zadaniem jest dostanie się za linię wroga w Mordorze, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą na Czarnego Władcę, Saurona.

Powraca znany z poprzedniej części system Nemezis, pozwalający przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami. Mechanizm ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami