Plutony wkrótce w Battlefield 1

Twórcy opisują plany na najbliższe miesiące, w tym kolejne DLC.

Wkrótce po debiucie dodatku Nie przejdą, twórcy ze studia DICE zapewniają, że „nastał najlepszy czas na grę w Battlefield 1” i opisują plany na nadchodzące miesiące.

Co ważne, deweloperzy będą publikować kolejne nowości częściej, bo co miesiąc. Oznacza to przejście z dotychczasowego systemu sezonowego, z jedną większą łatkę na porę roku.

Nie zmienia to faktu, że kolejna aktualizacja zostanie udostępnione jeszcze według dotychczasowego harmonogramu, a więc mamy do czynienia z „wiosennym” patchem.

Najważniejszą nowością będzie wprowadzenie jednej z najbardziej wyczekiwanych przez graczy funkcji - plutonów.

„Będziecie mogli połączyć siły ze znajomymi, zdobywać błyskawiczne zwycięstwa i osiągać cele jako jedna jednostka” - czytamy na oficjalnej stronie. Więcej detali już wkrótce.

1
2

Do tego usprawnienie procesu dołączania do meczów (zwłaszcza w Operacjach). Zespół DICE pracuje także nad aktualizacją funkcji wynajmu serwerów Battlefield 1.

Ujawniono także dwie grafiki koncepcyjne z kolejnego DLC (powyżej), zatytułowanego W imię cara. Jak sugeruje sam tytuł, trafimy na front wschodni, gdzie powalczymy u boku armii rosyjskiej.

„Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej” - napisano w opisie dodatku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami