Posiadacze Battlefield 1 Premium zaproszą znajomych na mapy z DLC

Nie obędzie się bez ograniczeń.

Deweloperzy z DICE zapowiedzieli program Współdzielone Premium, dzięki któremu posiadacze przepustki sezonowej do Battlefield 1 zaproszą znajomych do gry na mapach z dodatków.

„Od jakiegoś czasu mieliśmy na uwadze jeden konkretny problem: sytuację, gdy ktoś gra ze znajomymi, z których tylko część posiada Przepustkę Premium” - napisał producent Andreas Skoglund.

„Chcemy też, by na wszystkich mapach grało jak najwięcej graczy, co powinno zapewnić wszystkim jak największą frajdę”.

Pierwsze testy nowego systemu rozpoczną się już jutro - 30 marca.

Warto zaznaczyć, że rozgrywka będzie wiązała się z pewnymi ograniczeniami dla użytkowników, którzy zostaną zaproszeni przez posiadaczy przepustki Premium lub konkretnego dodatku.

Zaproszeni nie będą zdobywali punktów doświadczenia grając na mapach z dodatku, ale jeżeli w przyszłości kupią dane rozszerzenie, zaległe doświadczenie zostanie im przyznane za rozegrane wcześniej mecze.

Nie posiadając dodatku nie skorzystamy też z nowych rodzajów broni oraz pojazdów, nie zdobędą także specjalnych medali przypisanych do danego DLC.

Battlefield 1 otrzyma jeszcze trzy rozszerzenia - w tym z armią rosyjską. Niedawno zadebiutował dodatek Nie przejdą, który wprowadził mapy francuskie oraz frakcję „niebieskich”.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami