Frank West jako zombie w fabularnym DLC do Dead Rising 4

Jest też golf.

Gra akcji Dead Rising 4 otrzyma w kwietniu fabularne rozszerzenie.

Dodatek zatytułowany Frank Rising to ponownie Frank West w roli głównej postaci, lecz tym razem bohater został zainfekowany i zamienia się w zombie. Powoli tracąc resztki człowieczeństwa, stara się zdążyć przed czasem i znaleźć lekarstwo.

1
Frank wygląda niewyraźnie

Zamiana w nieumarłego ma jednak swoje zalety, ponieważ udostępnia graczom szereg nowych umiejętności. Aby regenerować „zdrowie”, musimy jednak posilać się na mózgach i innych częściach ciała napotykanych ofiar.

Dead Rising 4: Frank Rising zadebiutuje 4 kwietnia na Xbox One oraz na PC z systemami operacyjnymi Windows 10. Posiadacze komputerów osobistych z wersjami gry zakupionymi na Steamie muszą poczekać nieco dłużej, do 11 kwietnia.

Rozszerzenie jest częścią przepustki sezonowej (za ok. 70 zł) lub jako osobny zakup, za 10 euro (ok. 43 zł).

Jednocześnie Capcom zapowiedział, że już wkrótce na PC (Windows 10 i Steam) oraz Xbox One ukaże się kolejne DLC - Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf.

2
Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf

Mini-gra skierowana jest do miłośników golfa w otoczce pełnej zombie, z dołkami na terenie centrum handlowego Willamette oraz w okolicznym miasteczku. Odblokujemy specjalne kije, stroje i piłeczki.

Możemy grać samotnie lub z maksymalnie trójką znajomych - w turach, przez sieć. To rozszerzenie także będzie elementem przepustki sezonowej lub samodzielnym zakupem, w cenie identycznej z Frank Rising.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami