Ghost Recon: Wildlands doczeka się filmu krótkometrażowego

O kartelu Santa Blanca.

Przedstawiciele Ubisoftu ogłosili, że 16 lutego w internecie zadebiutuje War Within the Cartel - trzydziestominutowy film na podstawie nadchodzącej strzelanki Ghost Recon: Wildlands.

Produkcja zostanie udostępniona za darmo na kanale wspomnianej firmy w serwisie Twitch, a także w usłudze Amazon Prime Video.

01

Akcja filmu osadzona będzie przed wydarzeniami z gry. Fabuła skoncentruje się na kartelu narkotykowym Santa Blanca, który przyjdzie nam wyeliminować w Ghost Recon: Wildlands.

Po niespodziewanym ataku na organizację, szefostwo grupy - El Sueño wraz ze swoimi czterema zastępcami (tak zwanymi „buchones”) - postanawia znaleźć zdrajcę we własnych szeregach. W rolę jednego z członków gangu - niejakiego Marcusa - wcieli się raper i aktor Tip „T.I.” Harris.

Za powstanie obrazu odpowiada studio Legion of Creative. Producentem wykonawczym jest Roberto Orci - scenarzysta takich tytułów, jak „Star Trek”, „Mission Impossible 3”, „Transformers” czy „Niesamowity Spider-Man 2”.

Reżyserią zajął się zaś Avi Youbian, który zazwyczaj montuje przygotowany wcześniej materiał. W swoim dorobku ma między innymi dwanaście odcinków serialu „The Walking Dead”.

Autorzy filmu podkreślają, że podczas prac nad projektem konsultowali się z ekspertami militarnymi i specjalistami od lotnictwa. Wszystko po to, aby zachować jak najwyższy poziom autentyzmu.

Natomiast Ghost Recon: Wildlands ma być nastawioną na kooperację strzelanką dla maksymalnie czterech graczy (z opcją samotnej zabawy). Gra zaoferuje między innymi duży świat, który będzie można dosyć swobodnie eksplorować.

Produkcja zadebiutuje 7 marca na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami