Modyfikacja do GTA 5 dodaje polskiego Poloneza

Ambulans i wersja cywilna.

Użytkownik o pseudonimie darewnoo przygotował modyfikację do Grand Theft Auto 5 w wersji PC, wprowadzającą do gry polski samochód marki Polonez.

Paczkę ze stosownymi plikami można pobrać za pośrednictwem portalu GTA5-Mods. Dokładną instalację moda można znaleźć w opublikowanym przez autora filmie.

Wyprodukowane przez warszawską Fabrykę Samochodów Osobowych auto dostępne jest w dwóch wariantach - osobowym oraz przeznaczonym dla służb medycznych. Twórca nie ograniczył się jednak tylko do jednego modelu, ale opracował wersje pochodzące z różnych roczników.

Wirtualny Polonez oryginalnie powstał z myślą o poprzedniej części cyklu, ale teraz darewnoo postanowił przystosować modyfikację właśnie do Grand Theft Auto 5.

01
Polonez trafił do Grand Theft Auto 5

Do najnowszej odsłony gangsterskiego cyklu powstało dotychczas wiele zróżnicowanych modów. Na przykład we wrześniu światło dzienne ujrzał projekt, znacząco poprawiający oprawę graficzną produkcji.

Akcja Grand Theft Auto 5 osadzona jest w Los Santos i okolicach. Gracze przejmują kontrolę nad trójką bohaterów - Michaela, Trevora oraz Franklina.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami