Polska gra RPG Book of Demons otrzymała demo na PC

Oraz sporą aktualizację.

Deweloperzy z polskiego studia Thing Trunk udostępnili na Steamie demonstracyjną wersję swojej gry Book of Demons, przypominającej w założeniach tytuły typu hack'n'slash.

Demo pobierzemy, korzystając z odpowiedniego przycisku na karcie produktu.

Z okazji halloweenowej wyprzedaży na Steamie, tytuł można też kupić o 30 procent taniej, co daje 14 euro (ok. 61 zł). Oferta obowiązuje do 1 listopada.

1
Wizyta w mieście

Jednocześnie z demem opublikowano sporą aktualizację, która ma zająć się najczęściej wymienianym problemem Book of Demons - zbyt niskim poziomem trudności. W tym celu wprowadzono mechanikę permanentnej śmierci - po zgonie musimy zaczynać od nowa.

Są też zmiany w systemie kart, wymuszające próbowanie nowych kombinacji. Pełną listę modyfikacji i nowości znajdziemy na forum gry na Steamie.

W Book of Demons sterujemy bohaterem obserwowanym w rzucie izometrycznym, wzorem Diablo i innych przedstawicieli gatunku hack'n'slash.

Przemierzamy lochy, walczymy z potworami i zbieramy skarby. Rozgrywka nie jest szczególnie rozbudowana i skomplikowana. Wystarczy najechać kursorem na przeciwnika, by postać zaczęła go atakować mieczem - nawet z daleka.

Book of Demons wyróżnia się stylistyką. Otoczenie, bohater i przeciwnicy wyglądają jak modele z papieru. W systemie walki korzystamy z kart reprezentujących różne zdolności.

Po ukończeniu każdego poziomu możemy wrócić do miasta, by ulepszyć przedmioty. Przed rozpoczęciem kolejnego etapu możemy samodzielnie ustalić jego długość, a co za tym idzie - możliwe do zdobycia nagrody.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami