Nowy zwiastun Farming Simulator 17 przypomina o premierze

Uprawa wirtualnej roli.

Premiera Farming Simulator 17 dopiero w przyszłym tygodniu - 25 października - ale firma Focus Home Interactive opublikowała już zwiastun przygotowany w związku z debiutem gry.

Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, rozgrywka polegać będzie na uprawie wirtualnej roli. Gracze zajmą więc hodowlą zbóż i innych roślin, a także zwierząt - między innymi krów i świń.

01

W udostępnionym trailerze pokazano kilka nowości, które zostaną wprowadzone w produkcji, w tym pociągi. Koleją przetransportujemy zgromadzone w trakcie żniw dobra oraz gotowe produkty pokroju pni do tartaku.

Tegoroczna odsłona cyklu zaoferuje ponad 250 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych oraz różnego rodzaju przystawek. Pojawią się pojazdy takich marek, jak Fendt, Massey Ferguson, Challenger oraz Valtra - łącznie licencji na swój sprzęt udzieliło 60 firm.

W przeciwieństwie do wcześniejszych części serii, poszczególnych urządzeń nie będziemy musieli kupować, ponieważ twórcy wprowadzili opcję wynajmu. Wpłacimy wstępną kwotę, a później poniesiemy koszty użytkowania.

To nie wszystko - gracze będą mogli pokierować postacią kobiecą. Przedstawicielki płci pięknej zasilą też szeregi zatrudnianych pracowników i otrzymają własne zestawy ciuchów.

Farming Simulator 17 zostanie wydane na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Warto podkreślić, że na wszystkich platformach gra będzie obsługiwała stworzone przez fanów modyfikacje, przy czym przenoszeniem modów na konsole zajmą się twórcy produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami